O Sklepie

Boociki.pl – zdrowe buciki dla dzieci!

 

Nasz sklep z butami ortopedycznymi dla dzieci został założony 1 grudnia 1990 roku. Historia działalności firmy sięga więc 30 lat. W tym czasie udało nam się zgromadzić dużą liczbę stałych Klientów – Ty również możesz dołączyć do ich grona. Od kilku lat częścią naszego przedsiębiorstwa jest także punkt zaopatrzenia medycznego. Jego integralną część stanowi dział sprzedaży dziecięcego obuwia profilaktycznego oraz terapeutycznego. Jako profesjonalny sklep z butami profilaktycznymi dla dzieci, co dzień współpracujemy z pediatrami oraz specjalistami od ortopedii dziecięcej. W stacjonarnej siedzibie sklepu zatrudniamy wykwalifikowanych fizjoterapeutów, którzy nie tylko doradzą, jakie obuwie jest najlepsze dla Waszego dziecka, ale również ocenią stan stóp oraz ewentualne wady, które wymagają skorygowania za pomocą odpowiednich ćwiczeń i wkładek. Dewizą, którą się kierujemy, jest troska o zdrowie małych Klientów.

Dziękujemy, że odwiedzasz nasz sklep z butami ortopedycznymi dla dzieci.
Tu znajdziesz zdrowe Boociki!

Trzydzieści lat temu, kiedy zdecydowaliśmy się otworzyć sklep z butami profilaktycznymi dla dzieci, podejmowanie działań terapeutycznych z zakresu stóp nie było tak popularne, jak dziś. Obecnie producenci obuwia dla dzieci dysponują pokaźną wiedzą na temat wad stóp i wdrażają nowatorskie rozwiązania, mające na celu zapobieganie ich występowaniu oraz ich leczenie. Prowadząc sklep z butami ortopedycznymi dla dzieci regularnie spotykamy Klientów, których pociechy mają problemy z prawidłowym ustawieniem stóp podczas chodzenia. Nieleczone zwyrodnienia mogą przerodzić się w poważne, trudne do odwrócenia zmiany. Dlatego tak ważne jest, aby nie bagelizować niepokojących sygnałów wysyłanych przez narząd ruchu i zawczasu przeciwdziałać ich postępowaniu.

BOOCIKI to sklep z butami profilaktycznymi dla dzieci zdrowych oraz ortopedycznymi dla dzieci, u których występują wady stóp. Sprzedajemy modne buty dziecięce na każdą porę roku, dbając o ich najwyższą jakość i design, którym maluchy się zachwycają. Współpracujemy z renomowanymi producentami obuwia, stąd ofercie przygotowanej przez nasz sklep można znaleźć buty z diagnostyczną podeszwą MEMO. Zapraszamy Cię do świata zdrowych bucików, które powstały specjalnie dla dzieci. Szeroka oferta jest stale uzupełniana o coraz to nowsze fasony, skrojone na miarę potrzeb młodych użytkowników. Mamy nadzieję, że nasz sklep z butami ortopedycznymi dla dzieci stanie się Waszym ulubionym miejscem na zakupy obuwia.