Wygodne buty profilaktyczne na co dzień? To muszą być trampki!

Każdy z nas ma swoją ulubioną parę butów. Dotyczy to zarówno dorosłych, jak też dzieci, które wbrew pozorom, przywiązują bardzo dużą wagę do swojego wyglądu. To, jakie obuwie znajdzie się na małych stópkach, jest niezmiernie ważne – niewygodne, uwierające buty należy wyrzucić! Zwłaszcza, jeśli mają być one noszone na co dzień. Jakie trampki najlepiej nadają się na stópki, przechodzące proces kształtowania się? Odpowiedzi znajdziesz poniżej.

Trampki profilaktyczne do przedszkola, szkoły i na spacer z rodzicami

Mając na uwadze wygodę dziecięcych stóp producenci dwoją się i troją, aby dostarczyć buty, dopracowane w każdym detalu. Mimo to nie wszystko, co można znaleźć w sklepach obuwniczych, jest warte uwagi rodziców i ich dzieci. Chcąc zakupić odpowiednią parę butów, warto skierować się do profesjonalnego sprzedawcy, oferującego specjalistyczne obuwie do profilaktyki. W ofercie naszego sklepu BOOCIKI znajdziesz wyłącznie takie modele, a trampki to tylko jedna z propozycji, jakie przygotowaliśmy!

Dlaczego właśnie trampki rekomendujemy do noszenia na co dzień? Są lekkie, przewiewne oraz zapewniają stopom maksymalny komfort. Wewnątrz nich stopa nie ulega przepoceniu, nawet, gdy dziecko podejmuje się aktywności: biega i skacze w różnych warunkach pogodowych. Trampki profilaktyczne dla dzieci oferują znacznie więcej, niż ich klasyczne odpowiedniki. Chociaż wyglądem do złudzenia przypominają tradycyjne obuwie, pod designerską cholewką kryje się szereg rozwiązań, opracowanych dla zdrowia stóp. Pierwszą różnicą jest budowa podeszwy: obuwie profilaktyczne posiada wyprofilowaną podstawę, na której osadzono cholewkę w technologii V-tech. To oznacza, że but niejako ‚ wymusza’ prawidłową pozycję stopy i zapobiega wadom postawy. Bez obaw – obuwie profilaktyczne nie koryguje wad, lecz wyłącznie wspiera prawidłowy rozwój stóp. Noszenie takich trampek jest bezpieczne, a nawet wskazane. Co więcej, z racji komfortu i designerskiego wyglądu obuwia z naszego sklepu, można je zakładać na co dzień. Trampki będą świetnym wyborem do przedszkola, szkoły, a także na codzienne wyjścia – na miasto czy na plac zabaw.

Precyzyjnie wykonane trampki dziecięce znajdziesz w sklepie BOOCIKI!

Specjalizujemy się w dostarczaniu obuwia profilaktycznego dla dzieci. Wśród naszych Klientów są dzieci stawiające pierwsze kroki, jak również młodzież. Dbamy o to, żeby sprzedawane przez nas trampki wyróżniały się znakomitą jakością. Stąd zastosowanie naturalnych materiałów, jak elastyczne skóry kozie. Wszystkie buty wchodzące w skład asortymentu BOOCIKI posiadają diagnostyczną podeszwę MEMO, dzięki której profilaktyka nabiera nowego znaczenia. Monitorując przebieg ścierania się podeszwy można łatwo ocenić, czy chód dziecka jest prawidłowy. Dla naszych małych Klientów mamy duży wybór designerskich modeli, utrzymanych w modnych kolorach. Koniecznie obejrzyj trampki z kolekcji UrbanCollection – z obcasem Thomasa, podwyższoną cholewką i diagnostyczną podeszwą.